Умови доставки та повернення

СПОСІБ ДОСТАВКИ

1. Нова Пошта (2-4 дні по Україні)

  • Доставка відбувається засобами кур'єрської служби "Нова пошта" на будь яке вибране відділення по всій Україні (міста і регіони доставки) або дверей за вибором клієнта по тарифам перевізника.

  • Вартість доставки визначається згідно тарифів "Нової пошти" і оплачується клієнтом при отриманні товару.

  • У зв'язку з воєним станом в Україні, відправка здійснюється у понеділок та четверг, для мінімізації ризиків наших колег. 

  • Також всі відділення "Нової пошти" зачиняються при сигналі повітряної тривоги, у зв'язку з цим відправки можуть переноситись на наступний день, якщо час відправки і сигнал повітряної тривоги співпали. Будемо дуже вдячні за розуміння!

2. УкрПошта (10 - 21 днів міжнародна доставка)

  • Вартість доставки визначається згідно тарифів "УкрПошти" і оплачується клієнтом при замовленні товару до відправки.

  • Міжнародні поштові відправлення доставляються кур’єром згідно з порядком Дільниці кур’єрської доставки до під`їзду будівлі або до дверей (квартири, офісу, приміщення) Одержувача, після узгодження часу адресної доставки у телефонній розмові. Після узгодження часу доставки, за 15 хвилин до прибуття на адресну доставку, кур’єр телефонує Одержувачу та інформує про прибуття.

  • Міжнародне поштове відправлення, замовлене на кур’єрську доставку, може бути направлене у відділення поштового зв’язку зони обслуговування адресата:

- якщо товарні вкладення у міжнародному поштовому відправленні були оподатковані

- якщо кур’єр протягом двох діб не зміг зв’язатись з Одержувачем.

3.  DHL (3-5 дні міжнародне відправлення)

  • Вартість міжнародної доставки розраховується виходячи із ваги, габаритів вантажу та дальності відстані, і оплачується клієнтом при замовленні товару до відправки.

  • Міжнародні поштові відправлення доставляються кур’єром згідно з порядком Дільниці кур’єрської доставки до під`їзду будівлі або до дверей (квартири, офісу, приміщення) Одержувача, після узгодження часу адресної доставки у телефонній розмові.

save-new.JPG
 

Повернути товар у магазин (або обміняти) можна протягом 14 днів із дня його отримання за законом України про права спрживачів. Це правило поширюється на товари належної якості, тобто невикористані та непошкоджені.
Спочатку необхідно заповнити форму про повернення товару. За законом, розрахунок при поверненні товару залежить від його вартості на час купівлі.
За загальним правилом, повернення коштів відбувіється не пізніше ніж протягом 10 днів після отримання вироба магазином та огляду його на товарний вид.

ОПЛАТА

Ви можете оплатити замовлення будь-якою банківською карткою Visa або Mastercard. Оплата здійснюється моментально, в будь-який час дня і ночі. Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин thebodywear не отримує і не зберігає дані Вашої картки.
Ви сплачуєте тільки вартість замовлення.

Адрес юр. лица УКРАЇНА, 04201, М.КИЇВ, ОБОЛОНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ПЕТРА ПАНЧА, БУД. 3, КВ.179 физ. адрес УКРАЇНА, 01001, М.КИЇВ, ВУЛ. ХРЕЩАТИК 15

amazon.jpg